Компанія

Компанія

Приватне акціонерне товариство «Запоріжтрансформатор» є найбільшим в Україні та Європі підприємством з виробництва силових масляних трансформаторів і електричних реакторів з виробничою потужністю 60 тис. МВА на рік, що сконцентрована на одному виробничому майданчику.

Підприємство було засноване в 1947 році як Запорізький трансформаторний завод (ЗТЗ), а в 1994 році в результаті приватизації, було перетворено на акціонерне товариство «Запоріжтрансформатор».

За 70 років роботи на ринку, ЗТР здобув світову популярність і високу репутацію виробника якісних і надійних в експлуатації трансформаторів і реакторів. Відмінною рисою виробленого ЗТР обладнання є його висока експлуатаційна надійність.

ЗТР дорожить (цінує) своєю репутацією надійного партнера - виробника надійного обладнання. Головним активом компанії є міцні довгострокові відносини із замовниками, засновані на тривалому досвіді співробітництва та взаємній довірі.

У 1960-х - 1980-х роках ЗТР був серед піонерів світового трансформаторобудування в опануванні виробництва обладнання надвисоких класів напруги 750 кВ і 1150 кВ, а в 1990-х - успішно опанував випуск унікального інноваційного обладнання для гнучких керованих мереж змінного струму (FACTS) - керованих шунтуючих реакторів - КШР.

Сьогодні ЗТР - це сучасне підприємство, що динамічно розвивається, має досвід поставок продукції замовникам в 88 країн світу.

Завдяки реалізації масштабних інвестиційних програм, спрямованих на повне оновлення виробничого та випробувального комплексу, вдосконалення технології проектування і виробництва, усунення «вузьких місць» у виробничому процесі, а також поліпшення інфраструктури та умов праці, ЗТР займає гідне місце серед лідерів галузі, маючи високий рівень технічної оснащеності та культури виробництва. Обсяг інвестицій у 2005 - 2013 роках склав більше 80 млн дол.

Система менеджменту, що діє на ЗТР, дозволяє комплексно й успішно вирішувати питання, пов'язані із забезпеченням якості продукції, екології та безпеки праці. Система менеджменту сертифікована на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007.

Ми впевнені, що, тільки постійно вдосконалюючись і зміцнюючи наші цінності, ми забезпечуємо сталий розвиток компанії, втілюючи бачення і реалізуючи свою місію.

Бачення

ЗТР - визнаний лідер інноваційних рішень на ринку силових трансформаторів і реакторів, що успішно конкурує на світовому ринку. 

Робота на ЗТР престижна, цікава, забезпечує професійне зростання, самореалізацію.  

Місія

Ми створюємо надійні  трансформатори, відповідаючи на індивідуальні запити наших клієнтів по всьому світу, робимо електроенергію доступною для кожної людини. 

Ми любимо нашу справу і пишаємося нею.

Цінності

Командний дух - ми слухаємо думку кожного, спільно виробляємо мету, разом розставляємо пріоритети. Ми відповідаємо один перед одним за загальний результат.

Інноваційність - для досягнення результату, ми активно шукаємо і використовуємо нові рішення в області техніки та управління. Підтримуємо ініціативу і творчість. Визнаємо право на чесну помилку.

Лідерство - ми створюємо середовище, в якій кожен співробітник може розкрити свій талант і застосувати його для досягнення спільної мети. Ми заохочуємо лідерство на кожному рівні організації.

Повага - ми бачим у кожному співробітнику особистість, цінуємо працю кожного члена колективу, ведемо діалог, терпимі до іншої точки зору.

Гармонія - ми прагнемо до балансу цілей і засобів, повноважень і відповідальності, індивідуальності і команди, особисте життя та роботи.

Довіра - ефективність нашого бізнесу заснована на довірі до наших співробітників. Ми готові розширювати коло питань, з яких вони можуть самостійно приймати рішення. Ми будуємо довірчі відносини з нашими клієнтами та постачальниками. Ми робимо те, що говоримо.

Відповідальність - ми усвідомлюємо, що несемо відповідальність за успіх наших клієнтів.